poster
Pro správnou funkčnost je třeba zapnutý Javascript.
 • obrazky_stranky/Skoleni/Panel/Zamereni.pngŠkolení Per Partes je obvykle prováděno u zákazníků společnosti a to buď formou standardizovaných školení akreditovaných Ministerstvem vnitra nebo formou dodání znalostí pracovníkům zákazníka při realizaci zakázky (on the job training).
 • obrazky_stranky/Skoleni/Panel/Principy.pngDvou až třídenní školení určené pro vedoucí projektu a členy projektových týmů.
  Obsah školení:
     -   Projektové řízení v pojetí světových metodik.
     -   Procesy vykonávané na projektu podle best practise Per Partes.
 • obrazky_stranky/Skoleni/Panel/Systemy.pngDvou až třídenní školení určené pro managery kvality, vedoucí projektu a členy projektových týmů.
  Obsah školení:
     -   Principy managementu kvality projektů.
     -   Procesy na projektu sloužící pro zajištění jeho kvality.
 • obrazky_stranky/Skoleni/Panel/Cyklus.pngJednodenní interaktivní školení určené pro vedoucí projektu a členy projektových týmů.
  Obsah školení:
     -   Typy životních cyklů projektu.
     -   Případové studie.
 • obrazky_stranky/Skoleni/Panel/Training.pngOn the Job Training je prováděn na konkrétních projektech zákazníka. Pracovníci Per Partes, kteří na projektech zajišťují projektové role nebo metodickou podporu, školí pracovníky zákazníka zapojené do organizační struktury projektu formou jejich koučování a dodávání potřebného know-how.